מחשבונים
  • מחשבוני מיסוי

מחשבון למציאת שווי פלטינה

מחשבון זה פותח כי לעזור לכם למצוא את ערכה של הפלטינה בשוק המתכות.
הפלטינה משמשת לייצור תכשיטים יוקרתיים והיא אחת המתכות היקרות ביותר ומחירה גבוה ועולה לפעמים עד פי 2 ממחירו של זהב, כך שהתכשיטים המיוצרים מפלטינה הם מהיקרים בעולם.
משקל הפלטינה  גרם
הפלטינה היא מתכת לבנה-כסופה עמידה מאוד בפני קורוזיה, היא לא מתחמצנת אפילו בטמפרטורות גבוהות. בקרום כדור הארץ מופיעה הפלטינה בדרך-כלל בעופרות של ניקל ונחושת. מתוך טון עפר מוציאים 7 גרם פלטינה בלבד.

תוצאת חישוב

השימוש במחשבון זה אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, אינו בגדר ייעוץ להשקעה, המלצה או חוות דעת, אלא נועד לשמש כהבהרה והסברה בלבד !!

ליצירת קשר נא למלא את הפרטים

המידע המופיע באתר נועד להרחיב את ידיעותיו של המשתמש, ואיננו בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף לייעוץ מקצועי. המידע שבאתר ניתן ''כמות שהוא'' (As Is) וללא אחריות החברה ו/או מפעיליו מכל סוג שהוא לא ישאו באחריות להתאמת השירות לצרכי המשתמש. השימוש באתר מהווה את הסכמת המשתמש כי לא תהיה לו כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי החברה, בעליו או כלפי צוות העובדים, הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בבנייתו ועריכתו. כל שימוש באתר או הסתמכות על המידע שבו תיעשה, אפוא, על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש, והוא בלבד ישא באחריות לאופן שבו הוא עושה שימוש בשירות.