מחשבונים
  • מחשבוני מיסוי

מחשבון למציאת שווי פלדיום

מחשבון זה פותח כי לעזור לכם למצוא את ערכו של הפלדיום בשוק המתכות.
פלדיום הוא מתכת רכה לבנה מזכיר פלטינה. אינו נכתם כשנחשף לאוויר ויש לו את נקודת ההיתוך הנמוכה ביותר.
לסגסוגות פלדיום שימוש בייצור תכשיטים. "זהב לבן" היא סגסוגת שמכילה זהב ופלדיום. בדומה לזהב, ניתן לרקע פלדיום לעובי של 100 ננומטר ולשלב אותו במגוון יישומים.
משקל הפלדיום  גרם
הפלדיום הוא מתכת נוחה לריקוע כאשר מחממים אותה, ברגע שהוא מקורר הוא חוזר להיות קשיח. פלדיום הוא זרז מצוין וניתן להאיץ בעזרתו תגובות של הוצאת מימן או ספיחת מימן. פלדיום משמש כאמצעי לטיהור מימן, מכיוון שהוא מסוגל לפעפע דרכו כשמחומם. לפלדיום שימושים ברפואת שיניים, ייצור שעונים, מצתים במטוסים ועוד.

תוצאת חישוב

השימוש במחשבון זה אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, אינו בגדר ייעוץ להשקעה, המלצה או חוות דעת, אלא נועד לשמש כהבהרה והסברה בלבד !!

ליצירת קשר נא למלא את הפרטים

המידע המופיע באתר נועד להרחיב את ידיעותיו של המשתמש, ואיננו בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף לייעוץ מקצועי. המידע שבאתר ניתן ''כמות שהוא'' (As Is) וללא אחריות החברה ו/או מפעיליו מכל סוג שהוא לא ישאו באחריות להתאמת השירות לצרכי המשתמש. השימוש באתר מהווה את הסכמת המשתמש כי לא תהיה לו כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי החברה, בעליו או כלפי צוות העובדים, הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בבנייתו ועריכתו. כל שימוש באתר או הסתמכות על המידע שבו תיעשה, אפוא, על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש, והוא בלבד ישא באחריות לאופן שבו הוא עושה שימוש בשירות.