מחשבונים
  • מחשבוני מיסוי

התשואה מגולמת בתוכנית אנונה

מחשבון זה פותח כדי לעזור לכם לדעת איזו תשואה מגולמת בתוכנית אנונה שמציעים לכם.
תוכנית אנונה הינה תוכנית המאפשרת למבוטח, לקבל קצבה קבועה מחברת ביטוח, לכל ימי חייו, בתמורה לסכום חד-פעמי המשולם מראש. התוכנית מיועדת לאנשים שקיבלו בעת פרישתם לפנסיה סכום הוני גדול אותו הם מעוניינים להפוך לקצבה תקופתית (חודשית, שנתית וכדומה). המילה אנונה נגזרת מהמילה annuity שפירושה שנתי.
תוכנית זו מתאימה למשל למבוטחים בביטוח מנהלים אשר מקבלים בעת הפרישה לפנסיה סכום הוני חד-פעמי. מבוטח כזה יכול, עם הגיע המועד לפדיון הפוליסה, להחליף את הסכום החד-פעמי המגיע לו באנונה, המבטיחה לו פרנסה לשארית חייו.
קרן ההפקדה  ₪
סכום המשיכה החודשי  ₪
תקופת ההשקעה בשנים

תוצאת חישוב

השימוש במחשבון זה אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, אינו בגדר ייעוץ להשקעה, המלצה או חוות דעת, אלא נועד לשמש כהבהרה והסברה בלבד !!

ליצירת קשר נא למלא את הפרטים

המידע המופיע באתר נועד להרחיב את ידיעותיו של המשתמש, ואיננו בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף לייעוץ מקצועי. המידע שבאתר ניתן ''כמות שהוא'' (As Is) וללא אחריות החברה ו/או מפעיליו מכל סוג שהוא לא ישאו באחריות להתאמת השירות לצרכי המשתמש. השימוש באתר מהווה את הסכמת המשתמש כי לא תהיה לו כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי החברה, בעליו או כלפי צוות העובדים, הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בבנייתו ועריכתו. כל שימוש באתר או הסתמכות על המידע שבו תיעשה, אפוא, על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש, והוא בלבד ישא באחריות לאופן שבו הוא עושה שימוש בשירות.